Loading...
Złoto 2018
Złoto 2018
Srebro 2019
Srebro 2019

soczewkomat by szkla.com

Współtworzenie nowego kanału sprzedaży bezpośredniej.

soczewkomat by szkla.com
 

Wypełnienie niszy rynkowej

Współpraca ze sklepem internetowym szkla.com i uruchomienie automatów do sprzedaży szkieł kontaktowych oraz akcesoriów do pielęgnacji soczewek. Soczewkomaty umożliwiają całodobową sprzedaż produktów w dogodnych dla klienta lokalizacjach, na terenie całego kraju. W ten sposób udało się dotrzeć do stale powiększającej się grupy klientów, którzy chcą kupić potrzebne im soczewki szybko i bez konieczności odwiedzania salonów optycznych czy oczekiwania na internetowe zakupy.

Wypełnienie niszy rynkowej
 

Ułatwienie zakupów

Stworzenie aplikacji obsługującej automaty sprzedażowe. Dzięki wygodnemu 43-calowemu dotykowemu wyświetlaczowi i przejrzystemu menu, użytkownik w prosty sposób wybiera moc szkieł, dodatkowe akcesoria, realizuje kupony promocyjne, opłaca zakupy i odbiera soczewki. Urządzenie oferuje ponad 350 produktów wiodących na rynku marek i jest dostępne 24 godziny na dobę.

Ułatwienie zakupów
 

Wyższe zyski i zadowolenie klientów

Taka forma dotarcia do klientów jest rozwiązaniem tańszym. Postawienie soczewkomatu nie wymaga potrzeby otwierania sklepu stacjonarnego czy zatrudniania personelu. Miejsca, w których umieszczono urządzenia są łatwo dostępne. Klient może wybierać z bardzo szerokiej oferty produktów po cenach porównywalnych z internetowymi i otrzymuje produkt natychmiast.

Wyższe zyski i zadowolenie klientów